Δηλώσεις Π.Χριστοδούλου “Το χειρότερο ημίχρονο από την μέρα που ήρθα”

Διαβάστε τις δηλώσεις του προπονητή της ομάδας μας, Πάμπου Χριστοδούλου, μετά την ισοπαλία με 2-2 κόντρα στον Αρη:

“Πατούσαμε καλύτερα στα πρώτα 30 λεπτά πετύχαμε τα 2 γκολ, είχαμε ευκαιρίες και για ένα τρίτο γκολ αλλά εκεί που  θα τελειώναμε το παιχνίδι στη συνέχεια ο Άρης ανέβηκε και πέτυχε ένα γκολ σε 1-2 φάσεις που έκανε το πρώτο ημίχρονο. Στη συνέχεια στο δεύτερο ημίχρονο κάναμε το χειρότερο ημίχρονο από την ημέρα που ήρθα στην ομάδα και ο Άρης έπαιξε καλύτερα. Έστω κι αν βρήκαμε κάποιες ευκαιρίες θα έλεγα ότι δίκαια ισοφάρησε ο Άρης και θα έλεγα ότι στο τέλος μπορούσαμε να δεχτούμε και ένα τρίτο γκολ με τις ευκαιρίες που βρηκε.

Είναι μια πολύ καλή και οργανωμένη ομάδα ο Άρης το έχει δείξει σε αρκετά παιχνίδια όχι μόνο σήμερα. Εμείς αυτό που είπα και στα παιδιά είναι ότι κάθε παιχνίδι θα προσπαθούμε για την νίκη και απο εκεί και πέρα να μας δωθεί η ευκαιρία να παίξουν και κάποια νεαρά παιδιά που δεν έχουν χρόνο συμμετοχής για να δούμε πόσο αξίζουν και τι μπορούν να κάνουν για τη νέα χρονιά.

Ευχαριστώ το κόσμο που ήρθε στο γήπεδο και ήταν για ακόμη μια φορά στο πλευρό μας. Καλή συνέχεια στον Άρη.”